Головна Спорт У Боложинівській школі відкрито спортивний зал

У Боложинівській школі відкрито спортивний зал

У Боложинівській ЗОШ І-ІІ ступенів відкрито спортивний зал, отож тепер діти мають змогу займатися фізкультурою та змагатися у просторому і затишному приміщенні.

За традицією, спочатку о.Степан освятив зал і поблагословив дітей на щасливі заняття і спортивні досягнення. Звучали щирі слова подяки нашому землякові, президенту фірми "Галбуд" Олексі Луціву, Буській районній раді і його очільнику Володимиру Замрозу, відділу освіти та керівнику Богдану Глуховецькому, сільському голові Віктору Дацківу, добродію Павлу Красіцкому, майстрам Василю  Барану, Теодору Михайліву, директору школи Любові Підставській та усім, хто долучився до організації та надав матеріальну допомогу нашій школі в облаштуванні спортзалу та внутрішніх туалетів.

Далі присутні побували на народознавчому заході "Ой, чий то кінь стоїть, що сива гривонька…", який провели учасники фольклорно-етнографічного гуртка з учителем української мови та літератури Любою Максименко. Діти зібрали цікаві легенди та міфи, прислів'я і приказки, ігри та вірші  про те, ким був і повинен залишатись кінь для людини. Бо й справді ми зараз відчуваємо ностальгію за живою природою, тому зустріч з конем одухотворює людину, робить щедрішою її на ласку. Згадується давній звичай наших предків. Даючи обіцянку один одному, казали: "Клянусь конем!"  Ці слова красномовно говорять самі за себе.  У виконанні учнів 6-7 класів прозвучали народні пісні "Сивий коню", "Бігли коні через степ", "Лугом іду" та інші.  А на закінчення присутні переглянули  повчальний фільм "Пригоди Чорного Красунчика" – про щиру відданість коня своєму господарю.

Світлана та Оксана Новосади,
члени шкільного гуртка  "Основи журналістики"