Головна Свято Родинне свято у Красненському садочку

Родинне свято у Красненському садочку

Маленькі вихованці дитячого садочку "Малюк" смт.Красне запросили батьків до своєї затишної домівки, щоб показати все, що їх тут навчили вихователі.

Свято дитинства зацікавило і дітей, і батьків. Спочатку свої вміння та навички вияв­ляли діти. Вихователь Ольга  Яро­славівна Цьокан провела з ними ранкову гімнастику. Людмила Іванівна Стель­махович – урок з  логіко-матема­тичного розвитку, а також фізичної культури та ви­ховання. Згодом настала черга батьків – тренінг з ними провела  завідувач ДНЗ "Малюк" Надія Ярославівна Дітчук, він проходив в доброзичливій, дружній атмо­сфері. А потім усі оглянули  виставку робіт на тему "Родинне дерево". На ній були представлені як самос­тійні роботи вихованців, так і колективні, виконані дітьми разом з батьками.

Кульмінацією виставки стало "Родинне  свято" за участю не лише вихованців дитячого садка, а й їхніх батьків, дідусів, бабусь. Йшлося про історію свого родоводу. Отож дітки отримали поняття про сім'ю, рід, їх склад, ро­зуміння об'єднання в одне ціле – в родину. Це викликало пізна­вальний інтерес до історії свого родоводу, сприяло розвитку твор­чих здібностей дітей, бажанню примножувати родинні традиції, виховувати глибокі почуття любові до батьків свого роду, почуття гордості за родичів.

На святі малеча в ігровій фор­мі вчилася шанувати родину: як треба ставитися до мами і до тата,  шанувати бабусю, дідуся – цього потрібно вчитися  зма­лечку. Весело танцювали, дзвін­ко співали, були активні в іграх та  конкурсах, в яких брали участь разом з ними їхні родичі – матусі і татусі, бабусі і дідусі.

Щирі погляди, неприхована ра­дість перетворили свято на казку, в якій здійснюються ба­жання і перемагає добро. Батьки мали нагоду ще раз повернутися в Країну Дитинства і насоло­ди­тися висту­пами своїх  таланови­тих діточок. Батьки вихованців щиро вдячні усім тим, хто органі­зував та завітав на свято.

Ольга БРИТАН,

голова батьківського комітету