Головна Свято Бущина привітає 80 окрему десатно-штурмову бригаду ДШВ ЗСУ

Бущина привітає 80 окрему десатно-штурмову бригаду ДШВ ЗСУ

Творчі колективи та солісти Бущини, завтра, у Львові візьмуть участь у святкуванні 31-річчя 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Урочисті заходи розпочнуться з покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам АТО (ООС).

Про це повідомила начальниця сектору культури, молоді та спорту Буської РДА Людмила Ціхоцька.

«На запрошення нашого земляка Олександра Поронюка, завтра, 18 грудня, у Львові, творчі колективи та солісти нашого лелечого краю, візьмуть участь у святкуванні 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. На захід приїдемо з 5-метровим вишитим рушником і короваєм. Перед десантниками виступлять знані надбужанські творчі колективи «Надбужанки», «Енерджі», а також солісти – Анатолій Газовський (саксофоніст), Оксана Піджарко, Наталія Костів, Назар Кузьма, Вікторія Підгірна, Сергій Тихоненко, Людмила Мошонкіна, Роксолана Паньків та Вікторія Лисак. Разом з нами будуть надбужанські учасники АТО (ООС) Ігор Генза та Олександр Мошонкін», – розповіла Людмила Ціхоцька.

Окрім цього, учасники декількох народних домів Бущини, пластуни станиці Красне власноруч виготовили для хлопців обереги-янгелики та святкові листівки.

Коровай для 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ спекла мешканка селища Красне Ганна Григор’єва.