Головна Свято До Дня святого Миколая дітям-сиротам на Львівщині подарують майже 5 тисяч іграшок

До Дня святого Миколая дітям-сиротам на Львівщині подарують майже 5 тисяч іграшок

Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та є під опікою чи піклуванням, сьогодні передадуть 4 тисячі 966 іграшок.

Іграшки були конфісковані на Одеській митниці у минулому році. Власник відмовився від конфіскованого товару. Президент України Володимир Зеленський запропонував роздати іграшки дітям, які цього потребують. Уряд підтримав Главу держави.

Вартість майже 5 тисяч одиниць для Львівщини становить 417 тисяч 805 гривень.

Зазначимо, що відповідно до постанови Кабміну, усі іграшки пройшли сертифікацію і є безпечними для дітей.

“Веземо подарунки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до Дня святого Миколая. Цим займаються заступники. Маємо 200 телевізорів для дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та сімей опікунів, які виховують не менше ніж троє дітей. Це подарунок Львівщині від Міністерства цифрової трансформації України та Офісу Президента”, – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Нагажаємо, цього року стартував проект «Дія.Цифрова освіта», який дає можливість навчатись цифровим навичкам в онлайн та оффлайн форматі. У його межах Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Офісом Президента України передало для Львівщини дві сотні телевізорів, аби підтримати будинки сімейного типу, а також прийомні сім’ї.

Львівська обласна державна адміністрація до Дня святого Миколая забезпечила дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із сільської місцевості новорічними подарунками.

“Ми забезпечили цих дітей солодощами та торбинками з елементами, які роблять пішохода видимим на дорозі у темну пору доби”, – додав очільник Львівщини.

Як наголосив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Волоимир Лис, структурний підрозділ облдержадміністрації закупив 600 солодких подарунків та торбинок.

“У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху. Цього вимагають нещодавні зміни до правил дорожнього руху. Тому, дбаючи про безпеку наших діток, на торбинках є саме світловідбиваючі елементи”, – додав Володимир Лис.

Христина Дмитрик