Головна Свято Переволочянці на бущині були одягнені у вишиванки на свято Незалежності

Переволочянці на бущині були одягнені у вишиванки на свято Незалежності

Незважаючи на примхи погоди, недільного ранку 24 серпня святково зодягнені у вишиванки переволочнянці поспішали до храму, де у спільній молитві за волю, мир і згоду в Україні починалося відзначення 23 річниці Незалежності України.

З болем-надією і сльозами на очах звучали мо-литви-прохання "Боже великий, єдиний", "Боже, вислухай благання", щоб скоріше закінчились воєнні дії, кровопролиття, і настав мир і спокій в нашій державі. Відслужили панахиду за всіх полеглих у боротьбі за волю України.

Відзначення Дня Незалежності продовжилось у Народному домі с.Переволочна, де дорослі і діти із синьо-жовтими прапорами зібралися для спільного виконання Гімну України, вшанування хвилиною мовчання загиблих та виконання патріотичних пісень.

Під акомпанемент Ольги Мисак звучали пісні "Зродились ми великої години", "Гей, у лузі червона калина", "Пісня про УПА", "Гей, бандуристе", "Там на горі, на Маківці", "Прощався стрілець". Активно підтримали загальним співом учасники дійства ученицю 6 класу Вікторію Стефанюк, яка виконала пісню "Про Україну".

Голова сільської ради В.Колещук подякував організаторам дійства та всім присутнім побажав доброї долі і довгоочікуваного миру. Закінчилось святкування веломандрівкою. Діти у вишиванках, їдучи вулицями села, вітали всіх словами "Слава Україні!", а у відповідь звучало "Героям слава!".

Надія БОДНАРЧУК, директор НД Переволочна