Головна Свято Учні Ожидова просять миру в Україні

Учні Ожидова просять миру в Україні

"Я хочу миру!". Таким був лейтмотив патріотичного коні, який у День Незалежності України відбувся у Народному домі с.Ожидів. "Я хочу миру!",  так говорили і діти, і молодь, і старше покоління. "Я хочу миру!",  подумки повторювали за ними глядачі у залі.

Розпочали свято співом національного Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув у Києві на Майдані та у горнилі пекельної війни на сході.

У концерті взяли участь жіночий вокальний ансамбль, дует у складі Оксани та Марії Дроздів, Марта Коза, Діана Папірник, Вікторія Лапанюк, Орислава та Ігор Лебеді, Роман Козак, Андрій Топорівський, Борис Драбич, Павло Семенюк, Мар'яна Гудима, Мар'яна Петльовська, Таня Король, Ірина Чучман, Орест Крокіс.

На свято до сельчан завітав Народний артист України, депутат обласної ча). Пісні у його виконанні схвилювали сельчан, і вже всі разом співали "Повіяв вітер степовий".

На завершення урочистості всі помолились за Україну і довго аплодували сільським юнакам, котрі стали на захист Вітчизни.

Директор Народного дому Марія Коза подякувала і учасникам дійства, і глядачам свята.

Лариса ГАРАСИМІВ