Головна Свято Прославимо маму, що кличе до храму

Прославимо маму, що кличе до храму

Під такою назвою директор і бібліотекар Марія Бідюк під­готувала з сельчанами свято до Дня матері. Відбулося воно біля храму після богослужіння. До речі, того дня всі учасники свята йшли до сповіді і прийняли святе причастя.

Дійство складалося з двох частин. У першій – мами Марія Салюк з доньками Вікторією і Анною, Надія Дацюк з сином Іванком та донькою Кате­риною, Галина Костишин з донькою Лілією, Іванна Кравчишин з доньками Настею та Олею, Га­лина Кольба з доньками Іриною і Уляною, Валентина Яцків з донькою Вікторією славили Матір Божу, а в другій – їхні діти і Василь Литвин, Діана Крушин­ська та Іван Хайвась вітали своїх матусь і бабусь.

У виконанні учасників звучали вірші та пісні "О, Всепітая Царице", "Пренебе­сна, пречудесна", "Через поле України ішла Божа Мати", "Пісня про матір", "Чорнобривці", "Рідна мати моя", "Ви­шиванка" та ін.

Вдячні глядачі, а їх було чи­мало, щиро аплодували своїм талано­витим сельчанам. Їх виступ ви­кликав сльози у місцевого  пароха о.Євгена Мигаля. Ку­тівський сільський голова Ігор Карпій, який завжди присутній на всіх  святочних заходах, подякував учасникам і обдарував їх со­лодощами.,