Головна Право У Львові затримали водія після смертельної ДТП та зізнання у вбивстві

У Львові затримали водія після смертельної ДТП та зізнання у вбивстві

У Львові затримали водія після смертельної ДТП та зізнання у вбивстві

У Львові вранці затримали водія Audi Q5, який, тікаючи від патрульних, спричинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду та, за попередніми даними, може бути причетним до вбивства жінки. Про це повідомила патрульна поліція Львівської області.

Близько 6-ї години інспектори помітили автомобіль Audi Q5 без переднього номерного знака і подали вимогу про зупинку. Водій її проігнорував, збільшив швидкість і почав утікати від поліції.

Під час переслідування керманич спочатку зіткнувся зі службовим автомобілем патрульних, після чого продовжив рух. Згодом він допустив лобове зіткнення з автомобілем Volkswagen, унаслідок чого водій цього авто загинув на місці події.

Після аварії ймовірний порушник вибіг із розбитого автомобіля Audi та намагався втекти пішки, однак патрульні його наздогнали і затримали. Під час спілкування чоловік повідомив, що вчинив убивство. Згодом інформація про смерть жінки підтвердилася, зараз поліцейські встановлюють її особу.

На місці події працює слідчо-оперативна група. За фактами умисного вбивства та порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 115 та ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК, тривають слідчі дії.