Головна Спорт Львів’янка Орися Дем’янюк здобула “срібло” на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій в...

Львів’янка Орися Дем’янюк здобула “срібло” на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій в Румунії

19-20 вересня в румунському Клуж-Напока відбувся головний міжнародний старт нинішнього сезону для українських легкоатлетів серед дорослих – чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (Balkan Senior Championships). Єдина львів’янка у складі збірної України на цих змаганнях Орися Дем’янюк (Мочульська) сьогодні, 20 вересня, здобула срібну медаль у бігу на 1500 м.

Чемпіонка України 2020 року, вихованка Віталія Тарнакіна та першого тренера Володимира Єретика показала другий час – 4:16.97. А переможницею у цій дисципліні стала румунка Клаудіа Бобочеа (4:12.95). Туркеня Бурку Субатан фінішувала третьою (4:17.79).

Ще одна українська легкоатлетка Анна Міщенко (4:23.47) з Харкова посіла п’яте місце.