Головна Спорт Львів’янка Софія Прийма – срібна призерка чемпіонату України з триатлону

Львів’янка Софія Прийма – срібна призерка чемпіонату України з триатлону

Вихованка Львівської школи вищої спортивної майстерності, сержант Збройних Сил України Софія Прийма виборола срібло чемпіонату України на спринтерській дистанції серед жінок.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Змагання відбулись цими днями на Київщині. Спортсменка з Львівщини поступилась у підсумку лише на 17 секунд лідерці збірної України, титулованій представниці Житомира – Юлії Єлістратовій.

За крок до п’єдесталу завершила змагання ще одна львів’янка Марина Кирик, вихованка львівської ШВСМ та спортсменка ФСТ “Динамо”, яка у підсумку посіла 4 місце.

Серед юніорів не було рівних львів’янину Василю Винницькому, представнику ШВСМ та ЗСУ, який став переможцем в цій категорії. У боротьбі за нагороди чемпіонату спортсмени долали дистанцію у 750 метрів плавання, 20 км велосегменту та 5 км бігу.

Також слід зазначити, що львівські спортсмени Василь Винницький та Марина Кирик за результатами змагань виконали норматив “майстра спорту України з триатлону”.

Слідом за чемпіонатом на спринтерській дистанції відбувся і чемпіонат України з триатлону в дисципліні акватлон, дистанція якого передбачала 1 км плавання та 5 км бігу.

Серед жінок Софія Прийма також увійшла до топ лідерів чемпіонату, посівши у підсумку 2 місце, знову поступившись на лічені секунди Юлії Єлістратовій. На 5-му місці опинилася львів’янка Марина Кирик. Львів’янин Василь Винницький увійшов до трійки призерів, посівши 3 місце в категорії юніори. Також зазначимо, що за результатами чемпіонату України з акватлону Софія Прийма стала переможницею серед категорії молодь U-23.