Головна Спорт Львівський важкоатлет переміг на чемпіонаті світу, встановивши новий рекорд

Львівський важкоатлет переміг на чемпіонаті світу, встановивши новий рекорд

Учора, 9 травня, на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів одразу три золоті медалі виборов 20-річний спортсмен Львівщини Богдан Гоза. Хлопець показав найкращий результат у ривку, в поштовху і, відповідно, став чемпіоном у своїй ваговій категорії. Він змагається у ваговій категорії до 109 кг.

Богдан встановив новий світовий рекорд у своїй категорії – у вправі «ривок» він підняв 195 кг. Попередній, до слова, теж належав йому. А у вправі поштовх важкоатлет підняв 215 кг.

Богдан Гоза — майстер спорту України міжнародного класу з Жидачева. Важку атлетику він опановує у Львівській школі вищої спортивної майстерності та Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. Тренують спортсмена Андрій та Володимир Гентоші.

Чемпіонат світу з важкої атлетики відбувається у Греції. За нагороди тут змагалась ще одна представниця Львівщини Ельвіра Борозна. У ваговій категорії до 81 кг дівчина увійшла у десятку найкращих. З результатом 206 кг у сумі двоборства вона завершила змагання на восьмому місці.

Відео встановлення нового світового рекорду  можна подивитися за посиланням.