Головна Спорт На Чемпіонаті України з фехтування львів’янки здобули бронзу в командній шпазі

На Чемпіонаті України з фехтування львів’янки здобули бронзу в командній шпазі

Сьогодні, 11 жовтня, в Києві завершився чемпіонат України з фехтування на шпагах, який тривав упродовж двох днів.

Сьогодні відбулися змагання в командній першості. У змаганнях жінок перша команда Львова в гострій конкуренції зі столичними шпажистками посіла третє місце. Про це повідомили у Відділенні НОК у Львівській області.

Наша команда була представлена у такому складі: Ксенія Пантелеєва, Дарія Садова, Юлія Свистіль і Софія Слюсарєва. Спершу дівчата перемогли команду Київ-4 (45:27), у півфіналі поступилися команді Київ-2 (41:45), а у матчі за третє місце виграли у команди Київ-3 (45:36). А чемпіонками України стала перша команда Києва, яка виграла матч за “золото” в другої столичної команди з рахунком 45:40. Серед 11 команд змагалося ще дві зі Львова. Команда Львів-2 посіла сьоме місце, а Львів-3 – замкнула чільну десятку.

У командній першості серед чоловіків перемогу здобула команда Київ-1. Команда Львів-1 стала 11-ю, а Львів-2 – 14-ю серед 21 команди-учасниці.