Головна Спорт Соломія Діжак – чемпіонка України, а Буська ДСЮШ – у трійці лідерів...

Соломія Діжак – чемпіонка України, а Буська ДСЮШ – у трійці лідерів на національному легкоатлетичному чемпіонаті

Соломія Діжак

У суботу, 18 вересня, у Львові завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву. Змагались спорстмени 15 років та молодші.

Чемпіонат зібрав 619 спортсменів з 24 областей та міста Києва. Львівщину на змаганнях представили 79 легкоатлетів.
У загальнокомандному заліку серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Буська ДЮСШ з загальною сумою 151 очко посіла 2 місце, поступившись Любешівській ДЮСШ з Волинської області з результатом 193 очки. На третьому місці ДЮСШ «Олімп» м. Біла Церква – 132 очки.

У загальнокомандному заліку серед областей Львівська область увійшла до шестірки найкращих. Переможцями у загальнокомандному заліку стали: 1 спорстмени Чернігівщини.

Чемпіонкою України зі спортивної ходьби стала вихованка Буської ДЮСШ Соломія Діжак. Віцечемпіонкою у бізі на на дистанції 400 метрів стала спортсменка цієї ж школи Юля Кітлярчук. Віце-чемпіоном у восьмиборстві став вихованець Бориславської ДЮСШ Назар Гірчак.

Бронзову медаль у метанні спису виборов спортсмен СДЮШОР «Веслярик» Денис Кириленко. Третім у бізі на 2000 метрів з перешкодами став атлет Буської ДЮСШ Артем Цвєтков. Бронзову медаль у стрибках у висоту виборов вихованець ДЮСШ ім. Д. Оббаріуса Роман Черезов.

Нагадаємо, нещодавно у Буську завершилась реконструкція стадіону дитячо-юнацької спортивної школи. Загальна вартість оновлення стадіону – понад 14 мільйонів гривень.