Головна Звернення Візьми дитину у родину

Візьми дитину у родину

 30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення на Україні, який є символом  добра, милосердя, любові до людей.

За статистикою, на Україні щодня народжується до 1400 немовлят, до 50 залишаються сиротами, а усиновляють щодня 60.  Протягом 2011 року Буським районним судом прийнято 3 рішення  про усиновлення громадянами України 4 дітей. Протягом 8 місяців 2012 року рішенням Буського районного суду передано на усиновлення одну дитину. Громадяни України, які проживають на території Буського району, у 2011 році також усиновили 2 дітей (рішення приймались за місцем перебування дітей). Це свідчить про те, що нинішнє суспільство стало гуманнішим, добрішим, милосерднішим.  
Однак зустрічається все більше випадків, коли батьки відмовляються від своїх малолітніх дітей або ж їх позбавляють батьківських прав. Станом на 1 вересня 2012 року на первинному обліку служби у справах дітей Буської РДА перебуває 58 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 39 – під опікою (піклуванням громадян), 6 – виховуються в прийомних сім’ях, 3 – в дитячих будинках сімейного типу. 
Якщо у когось є бажання усиновити дитину, взяти під опіку, піклування, утворити прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, завітайте до служби у справах дітей Буської РДА. Тут радо допоможуть, нададуть необхідну консультацію, знайдуть відповіді на ваші запитання.
 
Юрій КОНДЗІРСЬКИЙ, керівник апарату Буської РДА