Головна Цікаво Доставка вантажів з Китаю в Україну

Доставка вантажів з Китаю в Україну

983

У сучасних реаліях вантажоперевезення являє собою не просто механічне переміщення товарів з пункту А в пункт Б. Під такою послугою зараз розуміють комплексну і досить трудомістку операцію, займатися якою повинні добре підготовлені і знають фахівці. Транспортна компанія Укр-Китай логістика пропонує широкий спектр сервісів у сфері доставки вантажів з Китаю, гарантуючи чітке виконання всіх поставлених замовником завдань.

Перевезення товару з Китаю різними видами транспорту

Ми здійснюємо вантажні перевезення з Піднебесної:

  • морськими судами;
  • літаками (авіаперевезення);
  • автотранспортом.

У кожному разі менеджери компанії підбирають найбільш вигідний для клієнта варіант доставки. Якщо потрібно транспортування великих обсягів товарів за мінімальною вартістю, рекомендуються морські перевезення. Їх тривалість становить близько 45-50 діб, а ціна послуги зазвичай не перевищує 500 доларів за один кубічний метр доставляються виробів або матеріалів. Більше детально про ціни на наші послуги ви можете дізнатися на сайті http://ukr-china.com/, також ви можете здійснити реєстрацію і самостійно замовити послугу.

Дорожче за вартістю обходяться автомобільні перевезення (від 1000 доларів). Вони вважаються універсальними. На вантажних машинах можна транспортувати будь-які відправлення з міст, де немає виходу до моря. Доставка вантажів з Китаю триває приблизно три тижні. Ми спеціалізуємося на перевезенні збірних вантажів, використовуючи для цих цілей контейнери різної місткості.

Декілька разів на тиждень ми здійснюємо авіаперевезення з Китаю. Це найшвидший спосіб доставки. Але вартість авіаперевезень становить 4,5-10 доларів за 1 кг. В даному випадку потрібно враховувати, що для вас важливіше – оперативність вантажоперевезення або її прийнятна ціна.

Контейнерні перевезення – вигідні і надійні

Автомобільні та морські контейнери роблять міжнародні перевезення доступнішими за вартістю. У такій тарі транспортуються великі партії товарів одного замовника, збірні вантажі, які максимально захищені від розкрадань і негоди в процесі доставки. Контейнери в обов’язковому порядку пломбуються. За рахунок цього сторонні особи не мають доступу до їх вмісту.

Доставка одягу, товарів народного споживання в Україні найчастіше здійснюється в морських контейнерах. Така продукція не псується в дорозі, тому її транспортування можна виконувати протягом тривалого часу. При цьому клієнт повністю впевнений, що з його замовленням нічого не трапиться. Товари не потраплять під дощ, сніг, прибудуть в точку видачі в призначений термін. Зауважимо, що наші співробітники відслідковують місцезнаходження контейнерів з вантажем, вони готові надати цю інформацію клієнту на його першу вимогу.

Ми маємо в своєму розпорядженні розвиненою агентською мережею в китайських портах, обслуговуємо велику кількість українських підприємців, регулярно замовляють товари з Піднебесної. За рахунок цього завантаження морських контейнерів і доставка вантажів з Китаю виконується нами дійсно оперативно. А головне – за адекватною вартістю.