Головна Цікаво Інструктор або тренер спортклубу – в чому різниця?

Інструктор або тренер спортклубу – в чому різниця?

1006

Інструктор і тренер фітнес клубу – це два абсолютно різних рівня підготовки для кваліфікованої роботи в спортивному залі. Саме тому, якщо ви хочете займатися за індивідуальною програмою, рекомендується ознайомитися з головними відмінностями і вибрати правильного професіонала.
У чому полягає робота тренера

Тренер – людина, знання і вміння якого максимально великі і універсальні. Як правило, він допомагає новачкам не тільки правильно виконувати вправи, а й проводить повноцінне тестування організму:

Може встановити готовність до певного рівня навантаження;
Складає програму реабілітації після травм;
Дає повноцінні рекомендації з індивідуального харчування та питного режиму.

Персональний фітнес з тренером підійде для тих людей, які бажають за відносно короткий період досягти максимального результату. Постійна мотивація, психологічна підтримка і різноманітність занять дозволяє не пропускати відвідин залу і безперервно працювати над собою. З таким наставником ви забудете про лінь і зможете отримати не тільки красиве тіло, але і домогтися успіхів на спортивному поприщі.

Найчастіше тренер – це професійний спортсмен в минулому, який не може продовжувати свою діяльність в зв’язку з будь-якої травмою. Однак він йде працювати в зал, щоб ділитися своїм досвідом і допомагати іншим освоювати ази спорту. При необхідності він складе програму зниження зайвої ваги, допоможе опрацювати необхідні м’язові групи і навіть розвинути хорошу гнучкість.

Хто такий інструктор

Якщо говорити про інструктора, то його робота також передбачає наявність спеціальної підготовки і закінчення курсів. Однак, він швидше за допоможе вам скорегувати правильність виконання вправ, не допустить виникнення травм при роботі з тренажерами і великою вагою.

Головне завдання інструктора – максимальна безпека занять, а не персональні тренування. Він контролює роботу кожної людини в залі, може підстрахувати в потрібний момент, а також дати загальні рекомендації ставитися набору м’язів і правильного харчування.

Таким чином, якщо ви прийшли в зал вперше, оптимальними будуть індивідуальні тренування з фітнесу. Для досвідчених спортсменів досить і періодичної допомоги інструктора, який побачивши виконання вправи з боку, вкаже на основні помилки і допоможе їх виправити.

За матеріалами сайту http://grand-prix.kiev.ua/