Головна Цікаво Півсотні послуг – у одному Центрі

Півсотні послуг – у одному Центрі

788

Напередодні свята Миколая у Буську,  у приміщенні адмінбудинку районної ради відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг. Сюди завітали очільники району Володимир Сай та Володиир Замроз, керівники управлінь, районні  депутати, громадськість. Священики місцевих храмів о.Петро Салабай та о.Михайло Смачило освятили нове приміщення.

Отож, тут, де раніше розміщувалась їдальня, створено комфортні та сприятливі умови, де мешканці району, не витрачаючи часу на пошуки потрібної інстанції чи органу влади, зможуть отримати понад 40 адміністративних послуг, а також послуги Дозвільного офісу. У відкритті Центру посприяло керівництво області, закуплено меблі та оргтехніку на понад 70 тисяч гривень.

До речі, Центр співпрацюватиме з поштовими районними відділеннями Олеська та Ожидова, Красного та Задвір’я, Топорова та Нового Милятина (загалом 10), які з цього року у перелік своїх  послуг включили і надання адмінпослуг. Запити зі сіл надходитимуть до Центру, а вже тут представники управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду, відділу містобудування та архітектури, архівного, державного земельного агентства тощо відповідатимуть на них.

З початком роботи Центру присутніх привітали керівники району, побажали працівникам  плідної праці та порозуміння, а Володимир Замроз висловив сподівання, що буде обладнано й пантуси для людей з особливими потребами.

І от настає урочиста мить, – до перерізання символічної стрічки запрошують голів РДА Володимира Сая, райради Володимира Замроза та керівника Центру надання адміністративних послуг Тетяну Ільків. Приміщення освячено, – і перші відвідувачі оглянули його, ознайомились з наочностями, отримали відповіді щодо механізму надання послуг громадянам.

Лариса ГАРАСИМІВ