Головна Цікаво Симптоми і лікування хвороб ясен

Симптоми і лікування хвороб ясен

1090

Всупереч поширеній думці, захворювання ясен поширені нітрохи не менше, ніж зубів. Незважаючи на це, більшість людей просто не помічають однозначних ознак початку хвороби. А адже захворювання пародонту має набагато серйозніші наслідки, ніж карієс. Як же визначити симптоми?

Медицина ще не дала точної відповіді про походження хвороб ясен, таких як гінгівіт. Але точно відомі їхні причини. Це недостатній догляд за порожниною рота, механічні пошкодження, алергічні реакції, генетична схильність. Також гінгівіт може з'явитися як ускладнення іншої хвороби. У будь-якому випадку, при перших симптомах запалення ясен необхідно обробити її гелем Генгігель. Він надає заспокійливу і загоює дію на слизову оболонку рота.

Симптомами що з'являється хвороби ясен є безпосередні зміни в їх зовнішньому вигляді. Десна може напухнуть, почервоніти. Трохи пізніше вона почне кровоточити при чищенні зубів. Тут доречна фраза «Попереджений – значить озброєний». Тому, не відкладаючи, потрібно прийняти перші необхідні заходи – обробити хворе місце засобом Генгігель, припинити подальше фізичний вплив і негайно звернутися до стоматолога.

Оскільки, найчастіше, причиною запаленої ясна є наліт на зубах і зубний камінь, необхідно буде пройти курс професійного очищення зубів. Після цього приводиться в дію лікувальний комплекс. Він складатиметься з прийому ліків ( зовнішніх чи внутрішніх ) і відновлювальної терапії. Про це можна буде прочитати тут: http://www.gengigel.net.ua/simptomy-i-lechenie-boleznej-desen/

Профілактикою хвороб ясен служить дотримання правил гігієни рота. А саме:

чистка зубів мінімум 2 рази на день ;

використання зубної нитки для видалення залишків їжі;

використання ополіскувачів для рота (можна застосовувати вищезгаданий Генгігель, розчинений в кип'яченій воді) ;

включення в раціон твердої їжі : свіжих овочів, фруктів ;

регулярне відвідування стоматолога.

На офіційному сайті препарату Генгігель можна знайти інформацію про найпоширеніші захворювання ротової порожнини, про їх симптомах, лікуванні та профілактиці. Також там є інструкція з використання даного засобу, а також коментарі західних фахівців на його рахунок.