Колись давно професійна фарба для волосся поширювалася лише у салонах краси. Зараз її можна купити навіть у звичайних магазинах косметики і зробити фарбування в домашніх умовах з кращим результатом. До речі, подібний підхід особливо популярний, адже економить час та гроші.
Щоб ви знали, як вибрати фарбу для волосся, фахівці 1beauty підібрали найбільш дієві поради.
Безаміачна фарба
Фарбування – це хімічна процедура, при якій пігмент проникає глибоко у волосся, за рахунок розкриття його лусочок. Каталізатором служить аміак, який міститься у перманентних фарбах.
Безаміачні фарби додають пігмент над структуру, саме у кутикулу волосся, цим виключаючи негативний вплив хімічних елементів.
Безаміачна фарба краща у таких випадках:
- фарбування ламких та сухих локонів. В цьому випадку будь-яких травм легко уникнути;
- прагнете змінити відтінок, але не колір повністю;
- існують алергічні реакції;
- готові до фарбування кілька разів на місяць.
Перманентна крем-фарба
Цілком позбутися аміачних фарб не вийде, тому що у неї просто немає конкурентів. Тільки з її використанням можна досягти стійкого ефекту на тривалий час.
Перманентна фарба для волосся необхідна:
- для максимально стійкого кольору без регулярного поновлення;
- у разі повної зміни кольору волосся;
- для зафарбовування сивини;
- коли ви знаєте, що після процедури потрібні засоби для відновлення волосся.
Маски та бальзами тонуючої дії
Легко змивається, не завдає пошкоджень волоссю – головні переваги. Подібна косметика дуже просто наноситься навіть удома: достатньо потримати його на волоссі протягом 15 хвилин, а потім все змити.
Тонуючий бальзам корисний:
- коли не потрібно змінювати колір волосся, а необхідно додати лише додатковий відтінок;
- прагнете знайти свій стиль та образ регулярною зміною кольору волосся. При цьому подібна косметика легко та швидко змивається;
- коли не хочете псувати якість волосся, але мрієте про перетворення.
Про що свідчить маркування?
Складається вона з двох цифр, де перша означає шкалу натуральної палітри, а друга – конкретний або додатковий відтінок.
Окислювач
Засіб призначений для освітлення. Без нього пігмент зможе змінити натуральний колір волосся. Концентрація має велике значення, тому тут важливо бути дуже уважною, оскільки існує ризик зашкодити.
Для фарбування в темні відтінки, коли натуральний трохи світліший, рекомендується окислювач 1,5-3%. Для фарбування на тон світліше – 6%, на два тони – 9% тощо.
Професійні фарби для волосся вже є в інтернет-магазині 1beauty за привабливими цінами. Фахівці допоможуть вибрати найкращі варіанти саме за вашими вимогами. Детальна консультація точно полегшить завдання і відповість, яка фарба для волосся хороша для вас!