Головна Цікаво Офарблюємо брови хною

Офарблюємо брови хною

Тенденція на широкі, яскраві і густо намальовані брови в цьому сезоні сходить нанівець. Натомість їй приходить тренд на широкі, густі, але природні брови. Значить, дуже до речі буде хна для фарбування брів.

Ця фарба для брів користувалася підвищеним попитом давно, з кількох причин. По-перше, вона створює рівномірний, природний тон, по-друге, забарвлює не тільки волоски, але і шкіру під ними, а по-третє, зміцнює брови, робить їх гущавині. Завдяки фарбуванню хною брови ростуть швидше, поліпшується їх зовнішній вигляд.

Але це не всі переваги натуральної хни для брів, ось і інші плюси:

  • На хну дуже рідко виникає алергія, можливі тільки реакції індивідуальної непереносимості;
  • Широка палітра колірних відтінків дозволяє підібрати тон, який підійде саме вам;
  • Можна фарбувати брови вагітним і годуючим жінкам;
  • Під час фарбування ви не відчуваєте неприємних запахів;
    Доступна ціна;
  • Можливість створити ідеальну форму для вашого обличчя.

Хна для фарбування брів дозволяє отримати рівні, красиві брови, поліпшити їх стан, без жодних побічних ефектів. Не варто проводити фарбування в випадках, якщо шкіра біля брів пошкоджена – є опіки, ранки, скоринки.

Перш за все, вибираємо відповідний відтінок. Існує загальне правило – блондинкам потрібно вибирати на один тон темніше, а брюнеткам, навпаки, відтінок на тон світліше волосся.

При виборі фарби обов’язково звертайте увагу на склад – в порошку не повинно бути синтетичних добавок, барвників, тільки порошок натуральної хни, з додаванням басми.

Перед нанесенням обов’язково проведіть перевірку на індивідуальну переносимість, особливо, якщо ви схильні до алергії. Розведіть невелику кількість фарби, нанесіть на ліктьовий згин. Якщо реакція ніяк не проявляється протягом декількох годин, значить, можна приступати до фарбування.

Для нанесення фарби підготуйте все необхідне: пелеринку або стару футболку, шапочку, рукавички, пензлик, піалу (з пластика або фарфору).

Область навколо брів потрібно попередньо очистити, бажано провести скрабінг. Видалення мертвих клітин поліпшить зчеплення фарби з шкірою, і результат буде більш яскравим.

Важливо: не використовуйте чисту хну для фарбування волосся, інакше брови придбають яскраво-рудий відтінок. Найкраще купите вже готову суміш, в якій в потрібних пропорціях змішані хна і басма.

Приготуйте фарбу, дотримуючись інструкції на упаковці. Щоб посилити користь фарбувального складу, в нього можна додати трохи кефіру або квасу, але стежте, щоб маса не була занадто рідкою. Зробити масу гущі можна за допомогою кави або какао. Щоб суміш дала кращі результати, в масу можна додати трохи соку лимона.

Місце навколо брів, куди не повинна потрапити фарба, змастіть жирним кремом або вазеліном. За допомогою пензлика починайте наносити склад за формою, яку ви хочете надати бровам. Можна використовувати звичайну кисть, якою ви наносите макіяж на очі – хна нічим їй не зашкодить. За правилами починати наносити потрібно з кінчиків, а потім з’єднати їх по центру. Якщо ви випадково вийшли за контур, відразу ж зітріть фарбу ватною паличкою або серветкою. Для посилення ефекту пофарбовані брови можна прикрити шматочками целофану, тільки акуратно, щоб не розмазати фарбу.

Через 30-40 хвилин фарбу потрібно зняти, але не водою, а за допомогою ватного диска, змоченого в евкаліптовому або мигдалевому маслі. У найближчу добу після фарбування брови не мочити водою, не робити хімічні або механічні пілінги.

На фінальному етапі коригуємо форму брів, за допомогою пінцета, щоб видалити зайві волоски, які виступають за межі контуру.