Головна Економіка Звернення до ДПІ Буського району – на контролі

Звернення до ДПІ Буського району – на контролі

До Буської ОДПІ ГУ Міндоходів протягом січня-вересня 2014 року надійшло на розгляд 6 письмових звернень від громадян. По всіх зверненнях надано роз’яснення в терміни, визначені законодавством.

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались роз‘яснення податкового законодавства щодо сплати податку на доходи фізичних осіб з орендної плати, сплати єдиного соціального внеску, здійснення діяльності без ліцензії..

З метою вирішення проблемних питань громадяни можуть записатися на особистий прийом до посадових осіб Буської ОДПІ. Такий прийом проводиться відповідно до затвердженого графіка, ознайомитись з яким можна на офіційному порталі територіальних органів Міндоходів у Львівській області.

Протягом січня – вересня 2014 року організовано та проведено 2 прийоми громадян в тому числі здійснено 1 виїзний прийом заступником начальника інспекції.

Нагадаємо також, що громадяни мають можливість скористатись інтерактивним сервісом «Пульс» та повідомити інформацію про неправомірні дії або бездіяльність працівників Міністерства доходів і зборів, або ж оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають у сфері адміністрування податків. Телефон «Пульсу» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.