Головна Інтерв'ю На Львівщині селище Красне стане ще чистішим

На Львівщині селище Красне стане ще чистішим

Ми уже розповідали, що наприкінці червня цього року у категорії серед селищ Львівщини в обласному щорічному конкурсі "Екологічно чистий населений пункт”, зайнявши друге місце, перемогу здобула Красненська селищна рада. З обласного бюджету Красненській селищній раді було виділено призовий фонд у розмірі 30 тисяч гривень. Як розпорядилися державними коштами у Красненській селищній раді – вирішив з'ясувати "Буський портал".

Нагадаємо, метою щорічного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт” є заохочення місцевих рад Львівщини в роботі з поліпшення благоустрою населених пунктів, екологічного стану довкілля. Цьогоріч у конкурсі було визачено 25 призових місць, серед яких Красненська селищна рада.

8 липня 2014 року на сесії Львівської обласної ради голові селищної ради Олегу Лотоцькому було вручено диплом за здобуте 2 місце у конкурсі "Екологічно чистий населений пункт”, а згодом з обласного бюджету було виділено призові кошти. Селищний голова Олег Лотоцький заявив ще тоді, що призові кошти планують у Красному витратити на придбання контейнерів для вивезення твердових побутових відходів. Чи дотримався обіцянки голова? Чи не було розікрадено бюджетні кошти?
Як проінформував "Буський портал" голова Красненської селищної ради Олег Лотоцький, кошти в сумі 30 тис.грн. з обласного бюджету охорони навколишнього природного середовища, були використані на закупівлю та поставку 8 контейнерів для ТПВ загальною ємністю 1100 л. кожен, шляхом укладення договору з ТОВ "ЕКО-Львів". Підтвердженням цього є договір купівлі-продажу №47 від 13.10.2014р. (див. документ), де вказується, що було закуплено 8 контейнерів. Вартість одного контейнеру складає 3 750 грн. 
Роман Матвіюк
/"Буський медіа-портал"/