Головна Листи Нащадки Муравйова вже в Україні

Нащадки Муравйова вже в Україні

Чому у громадськості в останні роки виробилася стійка нехіть до політичних акцій начебто і патріотичного змісту? Бо там вже давно не чути щирого слова правди. В кращому випадку промовці, захлинаючись від власної величі, заради красного слівця банально згадають ту чи іншу загальновідому історичну подію, а далі – твір на вільну тему.

Те ж відбувається щороку під час вшанування героїв бою під Крутами. Якось одна відома політик, на жаль, уже покійна, сказала мені на такій акції, мовляв, нам взагалі не потрібно слів – нам потрібна пам’ять. Забула вона біблійну істину, що спочатку було слово.

Скиглячи над важкою долею України і роздмухуючи кадило під час панахиди-молебня за невинно убієнних, не зайве буде сказати, що загинули вони не через самогубство і не від абстрактного ворога, а полягли у нерівному бою із москалями – споконвічними і найжорстокішими окупантами, які будь-коли топтали нашу землю.

Чи застраховані ми нині від нових крут? З певністю можна сказати, що так! Просто бою не буде! Адже ворог давно вийшов з троянського коня, а нащадки сумнозвісного Муравйова вже опанували сучасне українське військо.

Прийдімо до тями! Це вам не хворобливі фантазії американського генерала, який з вигуком «росіяни ідуть!» вистрибнув через вікно. Це гірка реальність! Росіяни вже тут! Міністр оборони України – етнічний росіянин Павло Лєбєдєв родом з Краснодарського краю РФ; командувач Сухо­путних військ ЗСУ – росіянин Геннадій Воробйов з Грузії; командувач Повітряних сил ЗСУ – росіянин Юрій Байдак з Івановської області РФ; командувач Військово-Морських сил ЗСУ – росіянин Юрій Іл’їн з Білорусі. Координує їхню діяльність Секретар Ради Національної Безпеки і Оборони України – росіянин Андрій Клюєв з Донецька.

І не треба вистрибувати з вікна…

 

Ростислав Новоженець,

заступник голови УРП, «Вголос»