Головна Спорт Львівський веслувальник Віталій Верегес виборов бронзу етапу Кубку світу

Львівський веслувальник Віталій Верегес виборов бронзу етапу Кубку світу

Впродовж 14-16 травня в Угорщині стартував перший етап Кубку світу з веслування на байдарках та каное

Спортсмен Львівської школи вищої спортивної майстерності Віталій Вергелес у суботу, 15 травня, виборов бронзу на дистанції 500 м з Андрієм Рибачком у каное-двійці.

У кваліфікаційному заїзді Віталій та Андрій фінішували другими. Вони поступились угорцям, які отримали право напряму вийти у фінал. У півфіналі українська двійка каноїстів фінішувала першою у своєму заїзді, а у вирішальному запливі поступилась іспанцям та угорцям.

Віталій був також близьким до медалі на дистанції 200 м у каное-двійці мікс з Анастасією Четверіковою. Загалом Україну на змаганнях представляла команда з 29 осіб.

Довідково. Віталій Вергелес – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, призер чемпіонатів світу і Європи.