Головна Спорт Перші нагороди весняного сезону

Перші нагороди весняного сезону

11–13 квітня 15 кращих буських легко­атлетів взяли участь в 40 Міжнародних змаганнях "Кубок Рівного" і здобули 4 медалі.

Дві срібні нагороди привезла додому Ірина Пле­мянник у бігу на 800 та 1500 метрів. Соломія Савчук на дистанції 200 м також за­воювала срібло. Бронзову медаль здобула Вікторія Дутке­вич в бігу на 1500 м. Решта наших легкоатлетів були в чільній шістці, а саме – Христина Літкович, Те­тяна Андрейко, Марічка Микитюк, Тамара Рускан.

20 квітня на базі Буської гім­назії (на знімку) відбувся юнаць­кий чемпіонат з легкоатле­тич­ного кросу серед учнів спор­тивних шкіл Львівщини, у якому змагалися у 4 вікових групах і розігрували 42 медалі. Пе­ре­можцем у командному заліку серед 12 команд-учасниць стала Буська ДЮСШ, яка «зібрала» 15 медалей різного гатун­ку. А друге і третє місця розіграли лег­ко­атлети зі Стрия та Сокаля. Ви­соке четверте за­галь­ноко­манд­не місце посіла ДЮСШ "Аван­гард" з Андріївки.

Перемогу спортивній школі у наймолодшій групі принесли Ва­силь Мики­тюк на дистанції 500 м (І місце) і третє – Таня Гулка. Мо­лодші вікові групи також відзна­чились: Дмитро Москва у бігу на 1000 м зайняв І місце, Таня Анд­рейко – ІІІ (500 м). У середній групі на дистанції 1000 м перше місце посів Андрій Чучман, друге – за Хрис­тиною Літ­кович, а ІІІ – у Павла Погрибельного. У бігу на 2000 м друге місце виборов Дмитро Бучинський, а Ярослав Со­рока – ІІІ. А дівчата поділили місця так:  Марічка Микитюк – ІІ, Мар'яна Івасько – ІІІ місце. У старшій групі у бігу на 1000 м не було рівних Ірині Племянник. Соломія Савчук та Назар Чапля фінішували дру­гими. На дистанції 2000 м перше місце у Вікторії Дуткевич.