Головна Спорт Львівянка Вероніка Шевчик стала чемпіонкою України з біатлону серед юніорів

Львівянка Вероніка Шевчик стала чемпіонкою України з біатлону серед юніорів

Другий день чемпіонату України з біатлону серед юніорів та юніорок, 28 січня, приніс друге золото до скарбнички медалей Львівщини. На цей раз титул чемпіонки зуміла вибороти Вероніка Шевчик. Спортсменка є вихованкою Львівського обласного центру олімпійської підготовки у Новояворівську.

17-річна біатлоністка зуміла першою здолати дистанцію 7,5 км у спринтах. У десятку найкращих спортсменок також увійшла представниця Львівщини Юлія Городна, яка днем раніше виборола золото в індивідуальній гонці.   Нагадаємо, торік на чемпіонаті України з біатлону Вероніка Шевчик стала абсолютною чемпіонкою серед старших дівчат, виборовши 3 золоті медалі в короткій індивідуальній гонці, гонці переслідування та мас-старті.   Змагання з біатлону тривають на Навчально-спортивній базі «Тисовець» на Сколівщині. Збірна Львівщини на змаганнях представлена 7 спортсменами. Вероніка Шевчик стала чемпіонкою України з біатлону серед юніорів