Головна Спорт На Львівщині завершивя чемпіонат України з тріатлону (акватлону) серед юнаків

На Львівщині завершивя чемпіонат України з тріатлону (акватлону) серед юнаків

У середу, 26 січня у Львові завершився Зимовий Чемпіонат  України з тріатлону. Змагання відбулися  на території Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України. Тріатлон охоплює три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг.

Понад сотня юних спортсменів з десяти областей України, міста Києва та учасники команди з Латвії долали плавальний сегмент на дистанції 500 м та 3 кілометри пробігу.

Серед дівчат перше місце здобула вихованиця обласної Школи вищої спортивної майстерності Єва Сорока. Також кращими стали: Софія Бондаренко з Полтави – друге місце та на третьому місці – Беате Була з Латвії.

Юний спортсмен з Львівщини Нестор Кизима виборов 2 місце серед хлопців. На першому місці – Шерстов Володимир з  Черкас, на третьому  – Юрій Тютюнник з Полтави.